Продавець ТОВ АНУКА™ (ФОП Аксюта А. Ю.) розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1113 відгуків
Ukraine, city Dnipro - central office., Дніпро, Україна
ТОВ АНУКА™ (Сайт компанії anukagroup.com)
+380 (98) 151-47-73

Машина (гармата) для подачі футбольних м'ячів EuroGoal 1500 Globus від офіційного представника в Україні

 • Під замовлення
 • Код: EuroGoal_1000
clockВідправка з 11 липня 2024

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 8000 грн

Замовлення тільки за телефоном

+380 (98) 151-47-73
Менеджер - Manager
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина (гармата) для подачі футбольних м'ячів EuroGoal 1500 Globus від офіційного представника в Україні
Під замовленняМашина (гармата) для подачі футбольних м'ячів EuroGoal 1500 Globus від офіційного представника в Україні
Ціну уточнюйте
+380 (98) 151-47-73
Менеджер - Manager
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Секрет чемпіонів в тому, щоб багаторазово повторювати правильне технічне рух. Globus EuroGoal 1500 - це топова модель футбольного автомата для сучасних тренувань: вона дає можливість виконувати високо реалістичні удари по воротах, кросові удари і будь-які удари. Потужність пострілу при швидкості до 140 км / год, виняткова маневреність стрілецької пристрої дозволяють створювати нескінченну кількість траєкторій з усіма бажаними ефектами.

 • Швидкість стрільби: 140
 • Вертикальний рух: так
 • Самостабилизирующееся рух: Так
 • Ефекти стрільби: Back Spin, Magnus, Top Spin
 • Висота пострілу: 35 м
 • Регулювання швидкості: електронна

GLOBUS EUROGOAL 1500 - це:

 • топова модель в лінійці футбольних тренажерів.
 • має дуже потужні двигуни, що дозволяють стріляти м'ячем зі швидкістю до 140 км / ч.
 • Завдяки тривісної системі (запатентованої Globus) тренажер може задавати траєкторію м'яча як по вертикалі, так і по горизонталі і, насамперед, похило, щоб поліпшити вигин траєкторії.
 • здійснює революцію в тренуваннях, оскільки дозволяє виконувати сотні вправ в дуже швидкому темпі і з максимальною точністю за короткий час.

НОВИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БЛОК УПРАВЛІННЯ І ЕЛЕКТРОННИЙ КОНТРОЛЬ ШВИДКОСТІ

Сильною стороною EuroGoal 1500 є його новий електронний блок управління: завдяки цьому нового електронного пристрою можна підтримувати постійну швидкість м'яча, навіть коли ви тренуєтеся з високою швидкістю стрільби.

Світлодіодний індикатор на табло для стрільби показує тренеру, що швидкість обох коліс досягла встановлених збережених значень, щоб отримати такий самий вигляд пострілу.

5 СЛОТІВ ПАМ'ЯТІ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ РІЗНИХ ТИПОЛОГІЙ ЗЙОМКИ З РІЗНИМИ ЕФЕКТАМИ СПИНОВЫМИ

Новий електронний блок управління EuroGoal 1500 дозволяє зберігати найбільш часто використовувані настройки зйомки, щоб їх можна було викликати натисненням кнопки пам'яті. Тренер зможе дуже легко переключатися з одного виду пострілу на інший, не втрачаючи часу на зміну налаштувань машини.

Globus EuroGoal 1500 в черговий раз робить революцію в системі тренувань, оскільки дозволяє створювати сотні вправ у високому темпі і з максимальною точністю стрільби за дуже короткий час.

THE GLOBUS EUROGOAL 1500 генерує удари з обертанням і траєкторіями чемпіонів, які необхідні для тренування воротаря і гравця:

1. ПОТУЖНІ І УПОВІЛЬНЕНІ КАДРИ.

2. ЗЙОМКИ БЕЗ ВІДЖИМУ

3. СЛОТИ З ОБЕРТАННЯМ І ЛІВИМ АБО ПРАВИМ згином (ефект Магнуса)

4. ЗЙОМКИ З SUPER SPIN (Top Spin)

5. ЗЙОМКИ З РОЗШИРЕНИМ ВИГИНОМ (Back Spin)

1 - ПОТУЖНІ І УПОВІЛЬНЕНІ ЗЙОМКИ - від 10 до 140 км / год

Швидкість кулі визначається швидкістю обертання стрілецьких коліс: бажану швидкість від 10 км / год до 140 км / год можна встановити на панелі управління за допомогою кнопок SPEED.

Тренер може встановити точну швидкість м'яча, необхідну для правильного виконання технічних вправ.

2 - ПОСТРІЛИ БЕЗ ВІДЖИМУ

Коли колеса обертаються з однаковою швидкістю, м'яч вистрілюється без обертання, і його траєкторія буде лінійною і без скручування, просто під дією сили тяжіння і тертя повітря.

На короткі відстані зі швидкістю нижче 60 км / год (ламінарна опір) траєкторія в основному залишається стабільною і передбачуваною, як показано на малюнках нижче.

Для довгих траєкторій або швидкості м'яча вище 70 км / год м'яч переходить від турбулентного опору в початковій фазі до ламинарному опору в кінцевій фазі і піддається широким коливанням траєкторії.

Ці коливальні ефекти роблять м'яч менш передбачуваним і дуже добре підходять для тренування воротарів.

3 - СПІН-ШОТИ З ЗОВНІШНІМ АБО ВНУТРІШНІМ вигином (ефект Магнуса)

Щоб обертати м'яч, просто необхідно обертати стріляють колеса з різною швидкістю: чим більша ця різниця, тим вище обертання і, отже, викривлення траєкторії з-за ефекту Мага.

Ефект Магнуса закручує м'яч вліво або вправо, до тієї частини стрілецької колеса, що обертається повільніше.

Комбінуючи швидкість пострілу, швидкість і тип обертання колеса, можна отримати обертання при стрільбі, необхідне тренеру для тренування воротарів, захисників і нападників.

4 - ШОТИ З SUPER SPIN (Top Spin)

Щоб надати цьому конкретному обертанню траєкторію м'яча, що стріляють колеса повинні бути нахилені в бік, щоб застосувати ефект Магнуса на вертикальній осі і змусити кулі закривати траєкторію. Це типове обертання при вільному ударі зі стінкою, щоб об'єднати силу удару з поворотом, що дозволяє подолати перешкоду в стіні і потрапити у ворота.

5 - ПОСТРІЛИ З РОЗШИРЕНИМ ВИГИНОМ (Back Spin)

Зберігаючи той же нахил колеса, що і в Top Spin, змініть налаштування швидкості обертання колеса, щоб м'яч вилітав з обертанням, протилежний обертанню Top Spin. Таким чином виходить протяжна траєкторія з більш низьким вигином і з м'ячем, який має тенденцію падати в кінці траєкторії.

Цей вид удару особливо важкий для воротаря, тому що м'яч падає раптово і непередбачувано в кінці траєкторії.

Базових налаштувань Машина (гармата) для подачі футбольних м'ячів EuroGoal 1500 Globus від офіційного представите в Україні:

1 - ПІДЙОМ І ОПУСКАННЯ ТРАЄКТОРІЇ

Тривісне система (запатентована Globus) дозволяє змінювати висоту пострілу для отримання пострілів з низькою або різної висоти (наприклад, в повітрі або у верхньому куті воріт).

Рух відбувається за допомогою редуктора, електродвигуна, який швидко піднімає і опускає колеса в бажане положення.

Щоб підняти або опустити постріл, натискайте кнопки на панелі управління.

2 - ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ РУХ НАПРЯМКУ СТРІЛЬБИ

«Рух по горизонталі» означає, що можна переміщати колеса по горизонталі, щоб кинути м'яч зліва або праворуч від воротаря або мішені.

Просто візьміться за ручки і перетягніть їх в сторони, щоб стріляти в потрібному напрямку.

a - Налаштування дальності стрільби збоку

Спеціальний пристрій, яке ми називаємо кінцевим вимикачем, який дозволяє встановлювати кут бічній стрільби, щоб створювати непередбачувані ситуації для воротаря, обмежуючи при цьому можливі помилки.

3 - НАСТРОЙКА ШВИДКОСТІ ГУМОВИХ КОЛІС СТРЕЛЬБОВЫХ

Орган управління двигуном, регулює швидкість стрілецької колеса, знаходиться на пульті управління, розташованому в задній частині верстата.

Два колеса можна налаштувати незалежно один від одного за допомогою двох ручок (потенціометрів), керуючих двигунами.

Швидкість обертання колеса може бути встановлена микрометрически на 999 рівнях.

a - Установка швидкості м'яча

Швидкість двох ніжок встановлюється за допомогою двох кнопок зліва на панелі управління, які збільшують або зменшують швидкість обертання моторів і, як наслідок, швидкість кидка м'яча.

б - Настройка вигину траєкторій

У центральній частині панелі управління розташовані дві кнопки, які дозволяють дуже точно автоматично налаштувати вигин траєкторії вліво або вправо і, зокрема, незалежно від швидкості м'яча.

EuroGoal 1500 дозволяє дуже легко налаштувати бажані ефекти обертання.

4 - БІЧНИЙ НАХИЛ

Завдяки тривісної системі Globus Eurogoal може нахилятися убік, створюючи таким чином траєкторії кидків з великим вигином при штрафних ударах зі стінкою (TOP SPIN) або зі згладжуванням обертання (BACK SLASH).

Щоб нахилити тренажер Eurogoal в бік, опустіть ручку вбік, поки колеса не опиняться в похилому положенні, як показано на рисунку.

5 - ЗБЕРІГАННЯ НАЛАШТУВАНЬ КАДРУ

Панель управління EuroGoal 1500 має 5 кнопок пам'яті, які роблять використання машини на полі дуже простим.

Дійсно, утримуючи кнопку натиснутою протягом деякого часу, можна зберегти налаштування швидкості віджиму. Утримуючи кнопку натиснутою протягом короткого часу, можна викликати раніше збережені налаштування.

Великою перевагою цього рішення є те, що триайнер може без помилок переключатися з одного виду пострілу на інший за кілька секунд. Це гарантує більш практичне використання машини і дозволяє змінювати обертання навіть під час дуже швидких послідовностей стрільби по воротах.

Основні атрибути
ВиробникGlobus
Країна виробникІталія
Тип м'ячаФутбольний
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner