Продавець ТОВ АНУКА™ (ФОП Аксюта А. Ю.) розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1113 відгуків
Ukraine, city Dnipro - central office., Дніпро, Україна
ТОВ АНУКА™ (Сайт компанії anukagroup.com)
+380 (98) 151-47-73

Мульти-якірний статичний строп CIAPIN EVOLUTION Kong для рятувальних операцій гелікоптерів

 • Під замовлення
clockВідправка з 07 липня 2024

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 8000 грн

Замовлення тільки за телефоном

+380 (98) 151-47-73
Менеджер - Manager
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мульти-якірний статичний строп CIAPIN EVOLUTION Kong для рятувальних операцій гелікоптерів
Під замовленняМульти-якірний статичний строп CIAPIN EVOLUTION Kong для рятувальних операцій гелікоптерів
Ціну уточнюйте
+380 (98) 151-47-73
Менеджер - Manager
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Мульти-якірний статичний строп для гелікоптерів
Пристрій спеціально розроблений для використання в гелікоптерах, спрощує з'єднання між гаком гелікоптера, рятувальником та носилками.
Виготовлений зі стропу Dyneema® зі спеціальним швом та захисними підсиленнями.
Інтегрована система безпеки зі зшитим конектором "подвійний затвор" моделі TANGO та спеціальною системою для зниження напруги в разі падіння.
Довжина стропу становить 1 метр.

1 - ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
1.1) Інформацію, надану виробником (надалі - інформація), необхідно прочитати та добре зрозуміти користувачеві перед використанням пристрою.
1.2) Всі наші пристрої перевіряються / перевіряються окремо згідно з процедурами Системи якості, сертифікованої згідно зі стандартом UNI EN ISO 9001.
1.3) Особистий захисний екіпірування сертифікується повідомленим органом, зазначеним у конкретних інструкціях пристрою відповідно до Додатка V до Регламенту (ЄС) 2016/425. Якщо це ОЗЕ категорії III, вони підлягають контролю виробництва відповідно до Додатка VIII до Регламенту (ЄС) 2016/425 повідомленим органом, номер акредитації якого зазначений на пристрої.
1.4) Рекомендується особисте використання пристрою для контролю стану пристрою та постійного підтримання його в робочому стані.
1.5) Переконайтеся, що пристрій був поставлений в незіпсованому стані, у вихідній упаковці та з інформацією. Для пристроїв, проданих в інших країнах, ніж країна походження, дистриб'ютор повинен перевірити та надати переклад цієї інформації.
1.6) Цей пристрій може використовуватися в поєднанні з іншими пристроями, якщо це сумісно з відповідною інформацією виробника.
1.7) Важливо:
1.7.1) Уникайте впливу джерел тепла та контакту з хімічними речовинами на пристрій. Мінімізуйте пряму взаємодію з сонячними променями, особливо для текстильних та пластикових пристроїв. Низькі температури та вологість можуть сприяти утворенню криги, ускладнювати з'єднання, знижувати гнучкість і збільшувати ризик поломки, порізів та стирання.
1.7.2) Правильне розташування точки кріплення є фундаментальним для безпечного зупинення падіння. Уважно оцінюйте простір під користувачем, висоту можливого падіння, довжину лінії / мотузки, розгортання можливого поглинача енергії, висоту користувача та "качаючий" ефект, щоб уникнути можливих перешкод (наприклад, земля, тертя, стирання і т.д.).
1.7.3) Мінімальна міцність точок кріплення повинна бути щонайменше 12 кН, незалежно від того, чи вони зроблені на природних, чи штучних елементах. Оцінка тих, що виконані на природних елементах (скеля, рослини і т. д.), можлива лише емпіричним способом і повинна здійснюватися навченою та досвідченою особою. Оцінка тих, що виконані на штучних елементах (метал, бетон і т. д.), може проводитися науковим способом, тому повинна здійснюватися навченою та авторизованою особою.
1.8) Попередження:
1.8.1) Тривале підвішування, особливо без руху, може спричинити неповоротні пошкодження і навіть смерть.
1.8.2) Категорично заборонено змінювати і / або ремонтувати пристрій, крім того, що передбачено цією інформацією.
1.8.3) Якщо користувач має навіть найменшу сумнів щодо ефективності пристрою, він має негайно замінити його, особливо після використання для зупинки падіння.
1.8.4) Цей пристрій можуть використовувати лише медично придатні користувачі, навчені (і освічені) щодо використання, або за безпосереднім контролем інструкторів / керівників.
1.8.5) Скелелазіння і льодолазіння, спуски і спуски на страхувальних системах, феррати, спелеологія, гірськолижний спорт, каньонінг, дослідження, рятування, підйом на дерева і робота на висоті - це високоризикові діяльності, які можуть призвести навіть до смертельних нещасних випадків. Користувач несе всі ризики, пов'язані з практикою цих діяльностей та використанням всіх наших пристроїв.
1.8.6) Лабораторні випробування, перевірки, огляди, інформація та стандарти не завжди вдаються відтворити практику, тому результати, отримані в реальних умовах використання пристрою, можуть істотно відрізнятися. Найкращі вказівки надаються постійним використанням і практикою під наглядом компетентних / досвідчених / кваліфікованих осіб.
1.8.7) Ця інформація стосується опису функцій, характеристик, збірки, розбирання, обслуговування, зберігання, дезінфекції тощо пристрою. Навіть якщо вона містить деякі рекомендації щодо використання, її не слід розглядати як робочий посібник в реальних ситуаціях (аналогічно тому, що посібник з технічного обслуговування автомобіля не навчає водінню і не замінює автошколу).

2 - РОБОТА НА ВИСОТІ
2.1) Додаткова інформація щодо індивідуальних систем захисту від падіння в контексті роботи на висоті.
2.2) З метою безпеки у цих системах необхідно:

 • проводити оцінку ризиків та забезпечувати надійність і безпеку всієї системи, включаючи цей пристрій, який є лише однією частиною;
 • розробляти план рятування для усунення можливих надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути під час використання пристрою;
 • розміщувати як можна вище пристрій або точку закріплення;
 • мінімізувати висоту можливих падінь;
 • використовувати пристрої, які підходять для запланованої мети і мають сертифікат.

2.3) Важливо: у системах для зупинки падіння обов'язково використовувати ремінь повного тіла, який є єдиним пристроєм, придатним для цього застосування, і цей пристрій повинен відповідати діючим правилам і нормам.
3 - ЗБЕРІГАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ
3.1) Зберігайте пристрій в сухому місці (відносна вологість 40-90%), в провітрюваному приміщенні (температура 5-30 °C), в темряві, в хімічно нейтральному середовищі (уникайте контакту зі солоними або кислими речовинами), подалі від гострих країв, корозивних речовин або інших можливих негативних умов.
3.2) Транспортуйте пристрій, дотримуючись заходів безпеки, передбачених для зберігання, та обмежуйте пряму взаємодію з сонячним світлом та вологою.
3.3) Підтримуйте пристрій наступним чином:

 • часто промивайте його теплою питною водою (30 °C), за можливості з додаванням нейтрального мийного засобу;
 • ретельно промийте і залиште просочуватися, уникайте віджимання і прямого впливу сонячних променів;
 • лише для металевих деталей змащуйте рухомі частини маслом на основі силікону після висихання, уникаючи контакту з текстильними деталями.

3.4) За необхідності проводьте дезінфекцію, замочивши пристрій на годину в теплій воді з розведеним на 1% гіпохлоритом натрію (відбілювачем). Ретельно промийте його питною водою, а потім, без віджимання, залиште висихати без прямої взаємодії зі сонцем. Уникайте автоклавування текстильних пристроїв.
4 - КОНТРОЛІ ТА ОГЛЯДИ
4.1) Безпека користувача залежить від постійної ефективності, цілісності та міцності пристрою, що потребує контролю та регулярних оглядів.
4.2) Перед і після використання користувач повинен проводити всі перевірки, описані в конкретній інформації, і переконатися, що пристрій:

 • перебуває в оптимальних умовах та працює належним чином;
 • придатний для використання згідно з цими інструкціями (будь-яке інше використання вважається невідповідним і, отже, потенційно небезпечним).

4.3) Огляди пристроїв категорії III, за винятком випадків, коли є більш жорсткі законодавчі вимоги, повинні проводитися:

 • щонайменше один раз на 12 місяців починаючи з першого використання;
 • інтервал між оглядами може бути зменшений залежно від типу, частоти та умов використання;
 • компетентною особою (тобто особою, яка пройшла навчання та має дозвіл від виробника, наприклад, інспектором PPE від KONG), в строгому відповідності до інструкцій виробника.

4.4) Результати періодичних оглядів повинні бути записані у форму огляду пристрою або у відповідний реєстр.
5 - ТЕРМІН СЛУЖБИ ПРИСТРОЮ
5.1) Термін служби металевих компонентів є необмеженим, теоретично необмеженим, тоді як ті, що підлягають старінню, мають дату закінчення, після якої пристрій слід замінити. Це передбачає, що:

 • пристрій не використовувався для зупинки падіння;
 • методи використання відповідають інформації в цих вказівках;
 • зберігання та обслуговування проводяться, як описано у пункті 3;
 • результати контролів перед використанням та після використання є позитивними;
 • результати періодичних оглядів є позитивними;

пристрій використовується правильно і не перевищує вказане навантаження:

 • 1/4 для металевих пристроїв;
 • 1/10 для текстильних пристроїв.

5.2) Викидайте пристрої, які були використані для зупинки падіння або які не пройшли перевірку перед використанням або після використання, або періодичних оглядів.
5.3) Неправильне використання, деформації, падіння, знос, хімічне забруднення, вік або інші зовнішні впливи можуть скоротити термін служби пристрою і привести до потенційно небезпечної ситуації.

6 - ОБОВ'ЯЗКИ ЗАКОНУ
6.1) Професійні, рекреаційні та змагальні заходи часто регулюються спеціальними законами або нормативними актами, які можуть накладати обмеження та/або вимоги до використання ЗІЗ та створення систем безпеки, включаючи ЗІЗ як складові частини.
6.2) Обов'язок користувача знати та дотримуватись цих законів, які можуть встановлювати інші обмеження, відмінні від тих, що зазначені в цій інформації.

7 - ГАРАНТІЯ
7.1) Виробник гарантує відповідність пристрою законодавству, що діяло на момент виробництва. Гарантія на дефекти обмежується дефектами сировинних матеріалів та виробництва і не включає звичайний знос, окислення або пошкодження, спричинені неправильним використанням та/або участю у змаганнях (якщо вони не були специфічно прийняті організацією). Від гарантії виключаються також пошкодження, спричинені неправильним обслуговуванням, транспортуванням, зберіганням або зберіганням, тощо. Гарантія припиняється негайно, якщо пристрій був змінений або підданий втручанню.
7.2) Термін дії гарантії відповідає юридичній гарантії країни, в якій був проданий пристрій, починаючи з дати продажу нового продукту. Після закінчення цього періоду будь-які претензії до виробника не приймаються.
7.3) Будь-який запит на ремонт або заміну в рамках гарантії повинен супроводжуватись документом, що підтверджує покупку. Якщо дефект визнається, виробник зобов'язується здійснити ремонт або, на свій розсуд, замінити або повернути кошти за пристрій. В жодному разі відповідальність виробника не поширюється за межі ціни, зазначеної в рахунку.

Основні
ВиробникKong
Країна виробникІталія
СтанНовий
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner