Продавець ТОВ АНУКА™ (ФОП Аксюта А. Ю.) розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1113 відгуків
Ukraine, city Dnipro - central office., Дніпро, Україна
ТОВ АНУКА™ (Сайт компанії anukagroup.com)
+380 (98) 151-47-73

Система ременів STRAP FOR MEDICAL MONITOR Kong для рятувальних операцій гелікоптерів

 • Під замовлення
clockВідправка з 11 липня 2024

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 8000 грн

Замовлення тільки за телефоном

+380 (98) 151-47-73
Менеджер - Manager
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Система ременів STRAP FOR MEDICAL MONITOR Kong для рятувальних операцій гелікоптерів
Під замовленняСистема ременів STRAP FOR MEDICAL MONITOR Kong для рятувальних операцій гелікоптерів
Ціну уточнюйте
+380 (98) 151-47-73
Менеджер - Manager
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Система ременів для підвіски підйому вертольота моніторів Schiller®.

Оснащений автоматичними застібками для швидкого відкриття системи та негайної роботи пристрою.

1 - ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
1.1) Інформацію, надану виробником (надалі - інформація), необхідно прочитати та добре зрозуміти користувачеві перед використанням пристрою.
1.2) Всі наші пристрої перевіряються/перевіряються поштовх за поштовхом відповідно до процедур системи якості, сертифікованої згідно зі стандартом UNI EN ISO 9001.
1.3) Особистий захисний екіпірування сертифікується уповіщеним органом, зазначеним у конкретних інструкціях пристрою відповідно до Додатка V до Регламенту (ЄС) 2016/425. Якщо це засоби особистого захисту категорії III, вони підлягають нагляду за виробництвом згідно з Додатком VIII до Регламенту (ЄС) 2016/425 уповіщеним органом, чий номер акредитації зазначений на пристрої.
1.4) Рекомендується особисте використання пристрою для контролю стану пристрою та його постійного підтримання.
1.5) Перевірте, що пристрій поставлений в непошкодженому стані, в оригінальній упаковці та з його інформацією. Для пристроїв, проданих у країнах, відмінних від країни походження, дистриб'ютор повинен перевірити та забезпечити переклад цієї інформації.
1.6) Цей пристрій може використовуватися в поєднанні з іншими пристроями, якщо це сумісно з відповідною інформацією виробника.
1.7) Важливо
1.7.1) Уникайте впливу пристрою на джерела тепла та контакту з хімічними речовинами. Зменшуйте пряму експозицію на сонце, особливо для текстильних та пластикових пристроїв. Низькі температури та вологість можуть сприяти утворенню льоду, ускладнювати з'єднання, зменшувати гнучкість та збільшувати ризик поламання, розрізання та подряпин.
1.7.2) Правильне розташування точки кріплення є фундаментальним для безпечного зупинення падіння: уважно оцінюйте проміжок під користувачем, висоту можливого падіння, розтягнення лінії/тросу, розгортання енергопоглинача, висоту користувача та "качельний" ефект, щоб уникнути можливих перешкод (наприклад, земля, тертя, подряпини тощо).
1.7.3) Мінімальна міцність точок кріплення повинна бути не менше 12 кН, як для природних, так і для штучних елементів. Оцінка тих, що виконані на природних елементах (скеля, рослини і т. Д.), Можлива лише емпіричним способом, тому вона повинна проводитися навченою та досвідченою особою. Для тих, що виконані на штучних елементах (метал, бетон і т. Д.), Оцінку можна проводити науково, тому її повинна проводити навчена та авторизована особа.
1.8) Попередження
1.8.1) Тривале підвішування, особливо без дії, може призвести до незворотних пошкоджень і навіть смерті.
1.8.2) Розбирати та / або ремонтувати пристрій заборонено, крім того, що передбачено в цій інформації.
1.8.3) Якщо користувач має хоча б найменше сумніви щодо ефективності пристрою, він повинен негайно замінити його, особливо після використання для зупинки падіння.
1.8.4) Цей пристрій може використовуватися лише медично придатними користувачами, навченими (та освіченими) для використання або під прямим контролем тренерів / керівників.
1.8.5) Скелелазіння на скелі та льоду, спуски та альпінізм, "віа феррати", спелеологія та печери, скі-альпінізм, каньонінг, дослідження, рятувальні роботи, підйом на дерева та робота на висоті - це високоризикові види діяльності, які можуть призвести навіть до смертельних нещасних випадків. Користувач несе всі ризики, що випливають з практики цих видів діяльності та використання всіх наших пристроїв.
1.8.6) Лабораторні випробування, перевірки, огляди, інформація та стандарти не завжди можуть відтворити практику, тому результати, отримані в реальних умовах використання пристрою, іноді можуть суттєво відрізнятися. Найкращі вказівки надаються постійним використанням і практикою під наглядом компетентних/досвідчених/кваліфікованих осіб.
1.8.7) Ця інформація стосується опису характеристик, продуктивності, збирання, розбирання, обслуговування, зберігання, дезінфекції та іншого пристрою. Навіть якщо вона містить певні рекомендації щодо використання, її не слід розглядати як робочий посібник у реальних ситуаціях (так само, як посібник з обслуговування автомобіля не навчає водінню і не заміняє автошколу).

2 - РОБОТА НА ВИСОТІ

2.1) Додаткова інформація щодо індивідуальних систем захисту від падіння в контексті роботи на висоті.

2.2) Для забезпечення безпеки в цих системах необхідно:

 • Проводити оцінку ризиків і переконатися, що вся система, в якій цей пристрій є лише однією частиною, є надійною і безпечною.

 • Підготувати план рятування для надання допомоги у разі виникнення непередбачуваних ситуацій під час використання пристрою.

 • Розташовувати точку кріплення або місце кріплення якомога вище.

 • Мінімізувати висоту потенційних падінь.

 • Використовувати пристрої, що відповідають призначенню та мають сертифікат.

2.3) Важливо: при використанні системи зупинки падіння обов'язково використовувати повнотіло, оскільки він є єдиним пристроєм, придатним для цього застосування, і цей пристрій повинен відповідати чинним нормам.

3 - ЗБЕРІГАННЯ І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

3.1) Зберігайте пристрій в сухому місці (відносна вологість 40-90%), прохолодному (температура 5-30 °C) і темному, хімічно нейтральному (уникайте солоних і/або кислих середовищ), подалі від гострих країв, корозивних речовин або інших можливих негативних умов.

3.2) Перевозьте пристрій, дотримуючись заходів безпеки, передбачених для зберігання, і обмежуйте пряму взаємодію з сонячним світлом та вологою.

3.3) Проводьте технічне обслуговування пристрою наступним чином:

 • Часто мийте теплою питною водою (30 °C), за можливості з додаванням нейтрального миючого засобу.

 • Промийте й залиште пристрій на повітрі, уникаючи віджимання і прямої піддатливості до сонячних променів.

 • Тільки для металевих компонентів змащуйте рухомі частини силіконовою олією після висихання, уникаючи контакту з текстильними частинами.

3.4) При необхідності проведення дезінфекції, занурте пристрій на годину в теплу воду з розведеною 1% гіпохлоритом натрію (білізною). Ретельно промийте пристрій питною водою і, без віджимання, залиште його висихати без прямої взаємодії з сонячним світлом. Уникайте автоклавування текстильних пристроїв.

4 - КОНТРОЛІ І ОГЛЯДИ

4.1) Безпека користувача залежить від постійної ефективності, цілісності і міцності пристрою, яку необхідно контролювати за допомогою контролів і перевірок, передбачених інструкціями.

4.2) Перед та після використання користувач повинен провести всі перевірки, описані в конкретній інформації, зокрема переконатися, що пристрій:

 • знаходиться в оптимальних умовах і працює належним чином;

 • придатний для використання відповідно до цих інструкцій (будь-яке інше використання вважається невідповідним і, отже, потенційно небезпечним).

4.3) За винятком більш жорстких законодавчих вимог, огляди пристроїв категорії III повинні проводитися:

 • Щонайменше раз на 12 місяців, починаючи з першого використання.

 • Інтервал часу між оглядами може бути скорочений залежно від типу, частоти та умов використання.

 • Компетентною особою (тобто особою, яка пройшла навчання та має дозвіл виробника, наприклад, інспектор KONG PPE), зі строгим дотриманням інструкцій виробника.

4.4) Результати періодичних оглядів повинні бути занесені в форму огляду пристрою або в відповідний реєстр.

5 - ТЕРМІН СЛУЖБИ ПРИСТРОЮ

5.1) Термін служби металевих компонентів необмежений, теоретично необмежений, тоді як ті, що підлягають старінню, мають дату закінчення терміну дії, після якого пристрій слід замінити. Це передбачає, що:

 • Пристрій не використовувався для зупинки падіння;

 • Способи використання відповідають інформації, наведеній у цих вказівках;

 • Зберігання і технічне обслуговування проводяться відповідно до вказівок в пункті 3;

 • Результати контролів перед використанням і після використання є позитивними;

 • Результати періодичних оглядів є позитивними;

Пристрій використовується правильно, не перевищуючи вказане навантаження:

 • 1/4 для металевих пристроїв;

 • 1/10 для текстильних пристроїв.

5.2) Викидайте пристрої, які використовувалися для зупинки падіння або не пройшли контролів перед використанням або після використання, або періодичних оглядів.

5.3) У разі необхідності заміни компонентів пристрою слід звернутися до виробника або його уповноваженого представника.

6 - ПРАВОВІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

6.1) Професійні, рекреаційні та спортивні діяльності часто регулюються конкретними законами або нормативними актами, які можуть встановлювати обмеження та/або вимоги до використання ЗЕЗ та розроблення систем безпеки, в яких ЗЕЗ є компонентом.

6.2) Користувач має обов'язок знати та дотримуватися цих законів, які можуть встановлювати обмеження, відмінні від тих, що зазначені у цій інформації.

7 - ГАРАНТІЯ

7.1) Виробник гарантує відповідність пристрою вимогам чинного законодавства на момент виготовлення. Гарантія на дефекти обмежена дефектами сировини та виготовлення, не включає звичайний знос, окислення або пошкодження, спричинені неправильним використанням та/або участю в змаганнях (якщо вони не спеціально дозволені організацією змагань), неправильним технічним обслуговуванням, транспортуванням, зберіганням чи зберіганням і т.д. Гарантія втрачає чинність негайно, якщо пристрій був змінений або підданий втручанню.

7.2) Термін дії гарантії відповідає законодавчій гарантії країни, в якій пристрій був проданий, починаючи з дати продажу нового виробу. Після цього періоду неможливо зробити претензію до виробника.

7.3) Будь-який запит щодо ремонту або заміни за гарантією повинен бути супроводжений доказом покупки. Якщо дефект визнається, виробник зобов'язується виконати ремонт або за своєю усудженням замінити або повернути кошти за пристрій. В жодному разі відповідальність виробника не поширюється понад ціну, зазначену в рахунку-фактурі за пристрій.

Основні
ВиробникKong
Країна виробникІталія
СтанНовий
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner